Gizlilik Ve Guvenlik

Gizlilik ve Güvenlik


Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir. GuneydogudanGelsin'den alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, telefon numaraları, e-mail adresi vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Yapımız içerisinde sadece sipariş esnasında, kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.


Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz, sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Dolayısı ile bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması son derece önemli olmaktadır.
Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, GuneydogudanGelsin haricinde sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


Üye Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden; zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi arzunuz dahilinde GuneydogudanGelsin'e bildirebilirsiniz.


GuneydogudanGelsin'e vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.